projektpraca.eu

Praca w hotelu

GRH
  • Dodano: 09 marca 2023
  • Ważna do: 23 marca 2023

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998)

Szukasz pewnej oferty pracy i wysokich zarobków w euro? Oczekujesz profesjonalizmu, sprawnego kontaktu oraz pomocy w zorganizowaniu wyjazdu i dopełnieniu formalności? Czytasz odpowiednie ogłoszenie - sprawdź co możemy Ci zagwarantować tym razem!

Miejsce pracy: Alpy/Lazurowe Wybrzeże/Bretania/Normandia/Pireneje [do ustalenia]

Przewidziany okres pracy: od 3 do 6 miesięcy

Zakres pracy: sprzątanie pokoi i pomieszczeń wspólnych, dodatkowo: obsługa pralni oraz pomoc w serwisie śniadaniowym

OFERTA PRACY SKIEROWANA RÓWNIEŻ DO PAR!

Zapewniamy:

Stawkę podstawową od 11,27 euro/h + 10% ekwiwalent za urlop wypoczynkowy Podstawową liczbę godzin pracy tygodniowo + dodatkowo płatne nadgodziny (zgodnie z prawem francuskim) Polską umowę o pracę tymczasową i zapewnione darmowe zakwaterowanie Zwrot kosztów wyjazdu do Francji w wysokości 150 EURO! PAKIET BONUSÓW: premia za polecenie, bonus lojalnościowy, zwrot kosztów za badania i odzież Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności i kwestii transportu oraz opiekę polskiego koordynatora Piękne widoki i niezapomnianą przygodę!

Oczekujemy:

Znajomości języka angielskiego lub francuskiego Doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku Pełnej dyspozycyjności na cały sezon i zaangażowania w pracy

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz: https://grhpolska.recruitify.ai/job/eed4f099-3162-475f-965a-adf758a47993?sourceId=815

Kontakt: +48 515 472 913 / +48 518 673 665 / +48 789 365 553

Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.