projektpraca.eu

Praca w Holandii - produkcja i logistyka

Praca w Holandii - Produkcja i Logistyka
  • Dodano: 02 października 2024
  • Ważna do: 16 października 2024
46
2024-10-02 2024-10-16

Opis stanowiska pracy

Chcesz spróbować swoich sił w pracy za granicą? Mamy dla Ciebie atrakcyjne oferty w Holandii!

Co możesz robić?

Twoje stanowisko zostanie przydzielone w zależności od Twoich umiejętności i potrzeb na miejscu. Możliwe zadania to m.in.:

Etykietowanie gotowych produktów- Boxtel Pakowanie wafli do opakowań - Bergambacht Obsługa linii produkcyjnej - Nuth Prace logistyczne Produkcja chleba, bułek, ciastek lub produktów mięsnych (np. szaszłyki, kiełbaski) - Tilburg Praca w chłodniach (6-8°C) przy produkcji past do smarowania pieczywa czy dań mięsnych - Eindhoven

Nie ma możliwości pracy dla par lub grup znajomych na tym samym stanowisku, ale to świetna okazja, by poznać nowych ludzi!

Wymagania

Co oferujemy?

Wynagrodzenie: Od 13,68 do 17,91 €/h + dodatki (w zależności od stanowiska) Wypłaty: Co tydzień, w każdy piątek Dodatki: Urlopowe i wakacyjne wypłacane w trakcie urlopu lub po zakończeniu współpracy Zakwaterowanie: Komfortowe mieszkania na miejscu

Na kolejnym etapie rekrutacji poznasz szczegóły dotyczące przydzielonej oferty.

Kontakt:

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Klaver (KRAZ 18450) Pracujemy od poniedziałku do piątku, godz. 08:00 - 16:00

Kontakt z pracodawcą

570901033

Adres e-mail

work@klaverteam.com