projektpraca.eu

Praca przy storczykach (M/K)

AB Job Service Polska Sp. z o.o. (cert. 5971) o./Kielce
  • Dodano: 26 maja 2020
  • Ważna do: 26 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Będziesz pracował/a przy storczykach. Twoja praca będzie polegała na pielęgnacji kwiatów, ich przycinaniu, klipsowaniu, patyczkowaniu i przesadzaniu. Będziesz zajmował/a się również sortowaniem i pakowaniem storczyków oraz przygotowywaniem zamówień do wysyłki. Praca odbywa się w nowoczesnej szklarni, przez 6 dni w tygodniu, więc bądź przygotowany/a na dużą ilość godzin!

Z naszej strony oferujemy:
- wynagrodzenie 10,00 Euro brutto/h cotygodniowo przelewane na Twoje konto
- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto - naliczane od godz. podstawowych
- dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp  do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
- opiekę koordynatora w miejscu pracy
- wyposażone zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania

- masz doświadczenie w pracy przy kwiatach
- posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
- szukasz stabilnej pracy na długi okres