projektpraca.eu

Praca fizyczna (Niemcy)

PHU Sp. zo.o.
  • Dodano: 24 września 2020
  • Ważna do: 31 października 2020

Opis stanowiska pracy

Oferujemy od zaraz:

prostą, nie wymagającą kwalifikacji pracę na ocynkowni w Niemczech (okolice Siegen) - przy materiale przeznaczonym do ocynkowania, oraz po ocynku (zawieszanie, zdejmowanie, oczyszczanie, pakowanie itp)

Gwarantujemy:

  • stałą i bezpośrednią umowę o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie w Niemczech i bezpłatny transport do zakładu pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • wypłatę miesięczną w EUR - rozliczenie podatkowe w Niemczech
  • wszystkie składki ubezpieczeniowe płacone w PL
  • polskie kierownictwo

Nie wymagamy znajomości jęz. niemieckiego

Wymagania

Prosimy o przysłanie CV z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zapraszamy do osobistego kontaktu w biurze w Kielcach, ul. św. Leonarda 15/6, w godz. 8.00 do 15.00 w dni robocze.