Praca dla uczniów, studentów na okres wakacji - mile widziane grupy, pary!

Concept Plus
  • Dodano: 24 maja 2024
  • Ważna do: 07 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACA DLA UCZNIÓW STUDENTÓW NA OKRES WAKACJI - MILE WIDZIANE GRUPY, PARY!

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

- Różne stanowiska: Pakowacz ciastek, produktów drobiarskich lub komisjoner
- Kontrola jakości
- Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

- Wytrzymałość fizyczna
- Pełnoletność - wymóg konieczny
- Umiejętność pracy w zespole
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
- Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w wysokości 12,63-14 euro brutto/h oraz dodatki i premie
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne - wyższe wynagrodzenie netto!
- Komfortowe warunki mieszkaniowe
- Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com
Tel. 52/522 80 50