Praca dla suwnicowego do Belgii Bez języka + Darmowe kwatera

In Temporis Polska sp. z o.o.
  • Dodano: 29 maja 2023
  • Ważna do: 12 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Praca w Belgii BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA – suwnicowy (hala produkcji prefabrykatów betonowych) – DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Wymagania:

            • doświadczenie w obsłudze suwnicy (minimum 2 lata)

            • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

                    • legalna praca w stabilnej firmie

                    • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO!

                    • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

                    • płaca 13,5 do 14 euro na godzinę NA RĘKĘ

                    • BEZPŁATNE zakwaterowanie

                    • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

                    • Polska umowa