projektpraca.eu

Praca dla kelnera / kelnerki

LogicWork
  • Dodano: 02 grudnia 2019
  • Ważna do: 02 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Praca dla KELNERA / KELNERKI

Praca dla KELNERA / KELNERKI (oferta 284/KEL) w pięknym 3*hotelu ze strefą wellness i spa

Lokalizacja: Niemcy, 50 km na południe od Erfurtu

Termin: od 1.12 na stałe

Wynagrodzenie: od ?2100

Zakwaterowanie: ?140/m-c

Wyżywienie: pełne, ?42/m-c

Wymagania: -znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym (B1) -wykształcenie gastronomiczne jako specjalista restauracyjny lub kierownik hotelu lub co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego na porównywalnych stanowiskach

Wymiar czasu pracy: 8h dziennie, 5 dni w tygodniu

Umowa niemiecka bezpośrednio z pracodawcą, gwarantowane świadczenia socjalne, emerytalne i ubezpieczenie zdrowotne.

Nr KRAZ : 20514

Umowa z pracodawcą niemieckim obejmująca cały pakiet socjalny i ubezpieczenie.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania cv.

cv@logicwork.pl

+48 570398301

+48 537783532

www.logicwork.pl