projektpraca.eu

Pomocnik murarza (z francuskim)

GRHR
  • Dodano: 21 marca 2023
  • Ważna do: 04 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250) rekrutuje osoby na stanowisko:

POMOCNIK MURARZA

Miejsce pracy: Południowo - zachodnia Francja

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – OD ZARAZ

Wybranym kandydatom oferujemy:

Zatrudnienie na kontrakt francuski Zarobki do 2600€/ msc Dieta wypłacana 7 dni w tygodniu Gwarantowany czas pracy 39h tygodniowo Dodatek amortyzacyjny dla osoby z własnym autem Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) Zwrot kosztów za odzież roboczą oraz za podróż PL-FR-PL Bonus – 100€ brutto za polecenie doświadczonego pracownika Samochód służbowy na miejscu Zaliczka 70%- po pierwszym przepracowanym tygodniu Opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu Formalności załatwiane mailowo

Za co będziesz odpowiedzialny ?

Pomoc przy budowie domków od podstaw Przygotowywanie materiałów budowlanych i narzędzi do pracy

Czego od Ciebie oczekujemy?

Doświadczenie jako pomocnik murarza Język francuski w stopniu komunikatywnym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Szczegóły pod numerem: +48 515 472 901