projektpraca.eu

Pomocnik do cięcia desek-( Torgau, Niemcy)

EuropaJob
  • Dodano: 17 stycznia 2019
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: ? sprawdzanie drewnianych desek i poprawianie ich na linii montażowej ? praca fizyczna na linii produkcyjnej ? nadzór nad przebiegiem procesu ? wymiana brzeszczotów ( rozumienie pojęć technicznych) ? praca z komputerem / elektroniczne przetwarzanie danych Oferujemy: ? pracę w renomowanej międzynarodowej firmie ? praca na pełny etat ? atrakcyjne wynagrodzenie ? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ? atrakcyjną stawkę godzinową + dodatki ? możliwość otrzymania premii po okresie próbnym (100?-300?) co miesiąc w zależności od wyników zakładu , ekwiwalenty urlopowe ? opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

? chęć do podjęcia pracy w Niemczech? znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym ? mile widziane uprzednie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ? gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym ? mile widziany własny samochód ? niezawodność i elastyczność