projektpraca.eu

Pomoc sprzątająca w Finlandii

Agencja Zatrudnienia Randstad Polska (nr wpisu 47)
  • Dodano: 03 października 2019
  • Ważna do: 03 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz dobrze płatnej pracy w gastronomii, połączonej z turystyczną przygoda i zwiedzeniem kraju Świętego Mikołaja. Nie ma na co czekać, oferta czeka na Ciebie.

Oferujemy:

  • praca w jednej z najbardziej renomowanych Hoteli w Finlandii
  • zarobki na warunkach fińskich
  • zakwaterowanie
  • gwarancja godzin
  • kontrakt na min. 6 miesięcy z możliwością dłuższej współpracy

Zadania:

  • sprzątanie pokoi hotelowych
  • dbałość o czystość i porządek
  • przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na danych stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności organizacyjne
  • referencje od poprzednich pracodawców ( min. jedne)
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz