projektpraca.eu

Pokojowy / Pokojówka Holandia

GRH Polska
  • Dodano: 14 marca 2024
  • Ważna do: 28 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Czy masz doświadczenie w branży gastronomicznej i marzysz o pracy za granicą? Zapraszamy do kontaktu! Nasza agencja specjalizuje się w poszukiwaniu zatrudnienia na rynkach europejskich i dostosowujemy ofertę do Twoich oczekiwań oraz umiejętności.

Miejsce pracy: Holandia

Przewidywany okres zatrudnienia: od zaraz - możliwość długoterminowej współpracy

Co oferujemy:
Umowę o pracę według holenderskiego prawa, nawet na okres 12 miesięcy
Wynagrodzenie w przedziale od 13, 27 euro netto
Możliwość regularnych urlopów
Pomoc w załatwieniu formalności i podpisanie umowy jeszcze przed wyjazdem

Wymagamy:
Doświadczenia w pracy jako pokojówka/pokojowy
Dobrej znajomości języka angielskiego (min. poziom B1)

Prześlij swoje CV w języku angielskim - to warunek konieczny!
grhpolska.recruitify.ai/job/b4b88e85-5a60-4b07-8798-bb9c9e5ce7ad?sourceId=81