projektpraca.eu

Pokojowa / Pokojowy

GRH Polska
  • Dodano: 24 maja 2024
  • Ważna do: 14 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

GRH Polska nie zawodzi! – jak zawsze mamy ciekawe oferty w hotelach
na sezon letni 2024

Dla Naszych francuskich klientów szukamy pracowników na stanowisko:

Pokojówka/Pokojowy
Oferta Pracy Tymczasowej
SEZON LETNI 2024

Korzyści wynikające z wyjazdu do pracy:

· Wynagrodzenie w granicach 1600-1700 euro netto miesięcznie za podstawowe godziny pracy, obowiązujące we Francji,
· Zaoszczędzisz na kosztach życia – bezpłatne zakwaterowanie + posiłek w pracy,
· Zatrudnienie na polskiej umowie o pracę – gwarantującej rozliczenie nadgodzin oraz bonusów jak we Francji,
· Refundację kosztów podróży 150 euro!
· Nasi stali pracownicy dodatkowo otrzymują bonus lojalnościowy,
· Możliwość kontynuacji współpracy również na kolejne sezony,
· Wszelkie formalności dopełnimy przed wyjazdem,
· Stały kontakt z Naszymi rekruterami podczas wyjazdu.

Czego od Ciebie oczekujemy?:

· Doświadczenia na stanowisku pokojowej/pokojowego lub branży pokrewnej,
· Znajomości języka obcego – angielskiego, mile widziany język francuski,
· Zadeklarowania dyspozycyjności na cały sezon.
· Mile widziane wyjazdy w parach!

Nurtują Cię jeszcze jakieś pytania – zadzwoń ! (od poniedziałku-piątku, 8-16)
grhpolska.recruitify.ai/job/fcd99fe0-a5d2-4a45-b819-0a595524b7c6?sourceId=816

Gabriela: + 48 518 672 665