projektpraca.eu

opiekunka osoby starszej w Niemczech

Paloma Pflege 24
  • Dodano: 12 stycznia 2016
  • Ważna do: 31 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

praca za granicą od zaraz/opieka/Heinde/1500 euro brutto Opieki potrzebuje 93-letni pani (60 kg), cierpiąca na demencję i poruszająca się przy pomocy balkonika. Starsza pani jest spokojną i miłą osobą. Stara się wszystko robić jeszcze samodzielnie, ale trzeba jej pomagać. Zadaniem opiekunki jest towarzyszenie podopiecznej w ciągu dnia ? pomoc w higienie, ubieraniu się i rozbieraniu itd., oraz wykonywanie drobnych obowiązków domowych. Raz w tygodniu przychodzi do starszej pani pielęgniarka. Jest dostęp do internetu. Jest zagwarantowany czas wolny. Wymagania: Płeć: kobieta Wiek: obojętny Poziom znajomości języka: dobry Prawo jazdy: nie Niepaląca: tak (palenie nietolerowane) Konieczność wstawania w nocy: tak O nas: Firma Paloma Pflege 24 zajmuje się opieką osób starszych zarówno na terenie Polski, jak i za granicą, w szczególności w Niemczech i Francji. Firma Paloma Pflege 24 stawia na pierwszym miejscu uczciwość pracowników jako podstawę do nawiązania ludzkiej relacji z podopiecznymi. Hasłem naczelnym firmy jest ?Zaufanie skuteczną opieką?. Bardzo mocny nacisk kładziemy na relacje między podopiecznym a opiekunem. Etyczne rozwiązania w tej branży stanowią filar Paloma Pflege 24. Zatrudnienie opiekunów i opiekunek osób starszych jest całkowicie zgodne z przepisami polskiego, niemieckiego i unijnego prawa. Zapraszamy do bezpośredniej rozmowy z pracownikami Paloma Pflege 24. Nasza oferta: ? Wynagrodzenie realizowane do końca każdego bieżącego miesiąca; ? Możliwość realizacji zaliczek na poczet wynagrodzenia; ? Premie i bonusy za przepracowany czas oraz polecanie współpracowników; ? Zachowanie przynajmniej minimalnego wynagrodzenia niemieckiego; ? Wysokie składki ZUS, zgodne z wymaganiami prawnymi rozporządzenia ministra pracy; ? Ubezpieczenie na ewentualny transport medyczny, podróż, pomoc przy nieszczęśliwych zajściach; ? Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe na terenie Unii Europejskiej podczas wykonywanej pracy; ? Karta A1 potwierdzająca ZUS; ? Karta EKUZ NFZ; ? Zwrot kosztów podróży; ? Regularne wsparcie firmy oraz pośredników niemieckich. Kontakt i aplikacja: Osoby zainteresowane mogą aplikować lub kontaktować się z nami przez: ? telefon: 794-902-146 (pn. ?? pt. w godz. 9 ? 17) ? e-mail: joanna.guzikowska@gmail.com ? stronę www: www.palomapflege24.org Prosimy o dopisanie na CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagania

Płeć: kobieta Wiek: obojętny Poziom znajomości języka: dobry Prawo jazdy: nie Niepaląca: tak (palenie nietolerowane) Konieczność wstawania w nocy: tak