projektpraca.eu

Opiekunka do pani, Niemcy- Bielefeld

EuropaJOB
  • Dodano: 25 stycznia 2018
  • Ważna do: 10 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy opiekunki do 78 letniej Pani, która mieszka sama w domu w Bielefeld. Podopieczna potrzebuje lekkiej pomocy w poruszaniu się (tylko w razie potrzeby). Pani cierpi na demencję i słabo widzi. Podopieczna potrzebuje towarzystwa i wsparcia w codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel) oraz prostych czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie). Pani lubi chodzić na spacery, słuchać muzyki, oglądać telewizję. Do dyspozycji własny pokój z łazienką i Internetem Od zaraz! Oferujemy: - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Wymagania

komunikatywna/dobra znajomość niemieckiego i prawo jazdy Stawka: 1300 Euro!