projektpraca.eu

Opieka nad osobą starszą, Niemcy

Promedica24
  • Dodano: 19 lipca 2021
  • Ważna do: 02 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Promedica24

Lider na rynku opieki nad osobami starszymi w Europie ma ofertę pracy skierowaną do mieszkańców powiatu buskiego i pińczowskiego oraz okolic!

Ponad 16-letnie doświadczenie w organizacji wyjazdów pozwala nam zorganizować doszkolenie językowe dla osób bez znajomości j. niemieckiego - zbieramy grupę na kurs w BUSKU ! Praca od zaraz.

Wymagania

Najważniejsze w roli opiekuna jest doświadczenie - zarówno to zawodowe jak i rodzinne.

Nie wiesz czy spełnisz wymagania? Czy ta praca jest dla Ciebie?

chętnie omówię Twoje dotychczasowe doświadczenie i odpowiem na nurtujące Cię pytanie - Czy dam sobie radę?

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI W BUSKU !

05.08.2021

godz. 10-12

Szkoła ZDZ w BUSKU ZDROJU

ul. Wojska Polskiego 31

sala 5

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki dopasowane do kwalifikacji i umiejętności;
  • umowę zlecenie na czas nieokreślony (składki emerytalno-rentowe; ubezpieczenie zdrowotne oraz możliwość korzystania z ubezpieczenia chorobowego) - koniec z wizytami w Urzędzie Pracy!
  • wyżywienie i zakwaterowanie - dobry start do rozpoczęcia pracy;
  • sprawdzone oferty wyjazdów - dopasowane do posiadanych kwalifikacji i umiejętności;
  • ubezpieczenie - prywatna opieka medyczna ERGO, podstawowa opieka EKUZ oraz formularz A1;
  • transport do miejsca pracy i powrót do domu;
  • wsparcie przez 24h, 7 dni w tygodniu (niezależnie od wszystkiego) - kontakt z własnym koordynatorem, całodobowa infolinia alarmowa;
  • rozwój kwalifikacji - inwestujemy w Twoją przyszłość zawodową - szkolenia merytoryczne i praktyczne z zakresu opieki oraz kursy języka niemieckiego. Pierwsze szkolenia jeszcze przed wyjazdem!

Zadbaj o swoją przyszłość finansową i rozpocznij karierę zawodową z firmą Promedica24, która stawia na rozwój swoich pracowników!

Zadzwoń do mnie lub napisz SMS:

797 169 814 - odpowiadam na kontakt w godz. 9-17. Poza tymi godzinami proszę o SMS (np. praca), oddzwonię! :)

Jeszcze nie jesteś pewien, czy ta oferta pracy jest dla Ciebie?

Wolisz spotkanie niż kontakt telefoniczny? Umów się na dzień otwarty w BUSKU !

1 - Omówimy Twoje dotychczasowe doświadczenie (zarówno zawodowe jak i prywatne)

2 - Opowiem w jaki sposób organizujemy wyjazdy

3 - Wspólnie uzupełnimy profil kandydata i odpowiem na najważniejsze pytanie: Czy mogę zostać Opiekunem Osoby Starszej?

tel. 797 169 814

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94?. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych