projektpraca.eu

Operator wózka widłowego

HR Navigator
  • Dodano: 15 stycznia 2021
  • Ważna do: 29 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

HR Navigator poszukuje osoby na stanowisko Operatora Wózka Widłowego do pracy w Niemczech.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Obowiązki w pracy:

- transport wewnętrzny drewna klejonego i tartego,

- załadunek i rozładunek ciężarówek,

- monitorowanie stanów magazynowych.

Wymagania pracodawcy:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego,

- ważne uprawnienie na wózek widłowy,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w soboty,

- auto na dojazd do pracy.

Co oferujemy:

- miejsce pracy: Niedersfeld,

- podstawowa stawka 12,00? brutto/h,

- stawka 1550? netto miesięcznie,

- umowa o pracę tymczasową,

- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,

- legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),

- stała opieka polskiego koordynatora,

- możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kontakt mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Kontakt telefoniczny: +48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720, +48 515 909 950, +48 515 909 954

Zapraszamy do aplikacji!

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.