Operator wózka widłowego z podstawami niemieckiego ( Torgau, Niemcy)

EuropaJob
  • Dodano: 01 lutego 2019
  • Ważna do: 12 lutego 2019

Opis stanowiska pracy

- obsługa wózka widłowego typu Kalmar o ładowności 12-16 ton - bezpieczny transport różnorodnych towarów na terenie zakładu - załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych - załadunek i opróżnianie komory suszarniczej (palety) - opracowanie dowodów dostawy Oferujemy: - pracę w renomowanej międzynarodowej firmie - praca na pełny etat - pracę na 3 zmiany (6:00 ? 14:00, 14:00 ? 22:00, 22:00 ? 6:00) - atrakcyjne wynagrodzenie zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - stawkę godzinową podstawową od 9,27 EURO/ h + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) , ekwiwalenty urlopowe

Wymagania

- znajomość j. niemieckiego poziom podstawowy/ komunikatywny - minimum 1 letnia praktyka w prowadzeniu wózków widłowych typu Kalmar - pełna dyspozycyjność - doświadczenie w manipulacji wózkiem z dużym załadunkiem (palety) - umiejętność pracy samodzielnej