projektpraca.eu

Operator wózka widłowego. Umowy holenderskie

Injobs PL Sp. z o.o.
  • Dodano: 01 października 2024
  • Ważna do: 15 października 2024
43
2024-10-01 2024-10-15

Opis stanowiska pracy

Praca w Holandii operator wózka widłowego. Umowy holenderskie. Praca Holandia od zaraz.

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego na terenie magazynu
  • załadunek i rozładunek towarów
  • przemieszczanie towarów w magazynie zgodnie z procedurami
  • utrzymanie porządku i bezpieczeństwa w miejscu pracy

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku (sporadycznie soboty)
  • Godziny pracy: 6:00 – 15:00
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora
  • umowy holenderskie

Wymagania

  • brak przeciw wskazań zdrowotnych do pracy fizycznej
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • obuwie robocze z metalowym splotem – S3
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego – warunek konieczny
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole

Kontakt z pracodawcą

48514630888

Adres e-mail

kontak@injobs.pl