projektpraca.eu

Operator wózka widłowego, Niemcy- Torgau

EuropaJOB
  • Dodano: 23 stycznia 2018
  • Ważna do: 03 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz Opis stanowiska: -obsługa wózka widłowego typu Kalmar o ładowności 12-16 ton -bezpieczny transport różnorodnych towarów na terenie zakładu -załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych -załadunek i opróżnianie komory suszarniczej (palety) -opracowanie dowodów dostawy -prawidłowa obsługa, dopasowanie i przechowywanie różnych rodzajów palet, kontrola towarów załadowywanych i rozładowywanych (palety) -komisjonowanie zamówień klientów, pod względem oczekiwanej jakości i ilości -konserwacja wózków widłowych Oferujemy: -pracę w renomowanej międzynarodowej firmie -praca na pełny etat -pracę na 3 zmiany (6:00 ? 14:00, 14:00 ? 22:00, 22:00 ? 6:00) -atrakcyjne wynagrodzenie zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową -stawkę godzinową 8, 91? brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) -możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100?-300?) co miesiąc w zależności od wyników zakładu -opiekę polskiego koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z Firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Wymagania

Wymagania: -znajomość j.niemieckiego poziom komunikatywny -minimum 1 letnia praktyka w prowadzeniu wózków widłowych typu Kalmar -pełna dyspozycyjność -doświadczenie w manipulacji wózkiem z dużym załadunkiem (palety) -umiejętność pracy samodzielnej -niezawodność i elastyczność