projektpraca.eu

Operator wózka widłowego (Boeblingen, Niemcy) - Bawaria

EuropaJob
  • Dodano: 13 lutego 2019
  • Ważna do: 28 lutego 2019

Opis stanowiska pracy

EuropaJob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu  poszukuje osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy -Boeblingen- Bawaria , Niemcy

Rozpoczęcie pracy od 26 lutego 2019

Zakres obowiązków:

 załadunek i rozładunek samochodów dostawczych za pomocą wózka widłowego

- układanie towarów w magazynie

- sprawdzanie kompletności i braku uszkodzeń załadunku

Oferujemy:

Pracę w renomowanej Firmie na niemieckich  warunkach w oparciu o zatrudnienie na umowę o pracę  z możliwością zatrudnienia na stałe

- pracę 2-zmianową -od poniedziałku do piątku ( możliwe nadgodziny w sobotę )

- atrakcyjne wynagrodzenie od 10,13 euro brutto/ h + 15 euro diety ( bez podatku)

- pracodawca zapewnia buty ochronne i ubranie robocze

- zakwaterowanie oddalone ok. 10 km od miejsca pracy

- zapewniamy opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

wymagany komunikatywny niemiecki

- doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego oraz w komisionowaniu towarów

- uprawnienia na wózek

- samodzielność, gotowość do elastycznego czasu pracy ( nadgodzin)