projektpraca.eu

Operator maszyn cnc FANUC Francja

EUROPAJOB
  • Dodano: 20 marca 2024
  • Ważna do: 03 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Europajob jak agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku  z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

  Operator maszyn cnc FANUC

 Miejsce pracy ok Lyon, Francja

  Rozpoczęcie pracy od zaraz

 Opis zadań

 obsługa tokarek sterowanych cyfrowo ( wrzeciona 10000- 22500 obr.4 osie)

 produkcja małoseryjna

 obróbka części na maszynach cnc Fanuc

projektowanie części na maszynach cnc Fanuc ( przemysł elektryka, maszyny specjalne, przemysł spożywczy )

 Oferujemy ;

  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  darmowe zakwaterowanie

  wynagrodzenie składające się z podstawy 17, 50 euro / h oraz dodatki

 zwrot za badania i odzież roboczą

 opiekę polskiego koordynatora i Recrutera podczas trwania zatrudnienia

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobny  stanowisku ( Fanuck, ISO )

 umiejętność pracy  z rysunkiem technicznym

 wykształcenie kierunkowe

  znajomość jęz. francuskiego lub angielskiego  w stopniu komunikatywnym