projektpraca.eu

Operator koparko-ładowarki, Niemcy- Torgau

EuropaJOB
  • Dodano: 22 stycznia 2018
  • Ważna do: 06 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz Opis stanowiska: -obsługa koparko-ładowarki -załadunek, rozładunek aut ciężarowych (drewno) -załadunek linii, taśm (drewno) -wykonywanie zadań, zgodnie z przyjętymi standardami -utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie -natychmiastowe zgłaszanie ewentualnych awarii oraz problemów ze sprzętem Oferujemy: -pracę w renomowanej międzynarodowej firmie -praca na pełny etat -pracę na 3 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) -atrakcyjne wynagrodzenie zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową -stawkę godzinową 11, 50? brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) -możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100?-300?) co miesiąc w zależności od wyników zakładu -opiekę polskiego koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z Firmą podczas pobytu w Niemczech -indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Wymagania

-znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywny lub dobrym (warunek konieczny) -silna motywacja oraz zaangażowanie do pracy -ważne uprawnienia na koparkę lub koparko-ładowarki -doświadczenie na w/w stanowisku min pól roku -pełna dyspozycyjność -umiejętność pracy samodzielnej -niezawodność i elastyczność