projektpraca.eu

Operator koparko-ładowarki chwytakowej - Kassel, Niemcy

HR Navigator
  • Dodano: 25 marca 2020
  • Ważna do: 25 kwietnia 2020

Opis stanowiska pracy

Operator koparko-ładowarki chwytakowej z dobrą znajomością j. niemieckiego!

Niemcy, okolice Nordhausen

Zakres obowiązków:
- Transport wewnętrzny kłód, zrębków, palet, itp.
- Załadunek i rozładunek ciężarówek i urządzeń (piła, elektrociepłownia itp.)
- Załadunek ciężarówek

Oferujemy:
- Umowa o prace tymczasową - legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
- Wynagrodzenie miesięczne powyżej 1 700 euro netto, po 3 miesiącach wynagrodzenie miesięczne powyżej 1 900 euro netto ? stawka godzinowa od 14 euro brutto / h
- Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz w sobotę
- Darmowe zakwaterowanie
- Opieka polskiego koordynatora projektu
- Możliwość pracy długoterminowej
- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
- Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Wymagania

- Doświadczenie zawodowe w obsłudze ładowarek kołowych i koparek, w tym ładowarek chwytakowych
- Dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
- Wymagane prawo jazdy klasa C - warunek konieczny
- Gotowość do pracy na zmiany i w soboty