projektpraca.eu

Operator giętarki / Operator maszyn

EUROPAJOB
  • Dodano: 06 maja 2024
  • Ważna do: 20 maja 2024
49
2024-05-06 2024-05-20

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

 Operator maszyn/ operator giętarki

 Miejsce pracy Francja, ok Nantes

 Opis zadań

 obsługa  maszyn na  początku / nożyce, giętarka, wykrawarka pilarka do płatwi , profilarka do produkcji blach dachowych

 Oferujemy

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

 wynagrodzenie składające się z podstawy oraz z dodatków

 darmowe zakwaterowanie

  zwrot kosztów za badania

 opiekę polskiego koordynatora i Recrutera oraz stały kontakt z biurem

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

 znajomość jęz angielskiego lub francuskiego

 umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

Kontakt z pracodawcą

663055887

Adres e-mail

beata.mlodozeniec@europajob.pl