projektpraca.eu

Operator CNC - Czechy

Sk Expres Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 stycznia 2016
  • Ważna do: 15 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

?Obsługa maszyn ?Czytanie dokumentacji technicznej ?Praca jest fizyczna, zmianowa, zmiany od 8-12 godzin ?Możliwa praca w weekendy oraz w nadgodzinach

Wymagania

?Uprawnienia oraz doświadczenie na adekwatnym stanowisku. ?Bardzo dobry stan zdrowia ?Niekaralność ?Mile widziana umiejętność programowania CNC ?Mile widziany zawód z zakresu obróbki metali Oferujemy: ?Bezpłatny przejazd do Czech oraz z hotelu do miejsca pracy Bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym ?Wynagrodzenie w oparciu o stawki godzinowe plus dodatki za frekwencję w pracy, za wypracowane normy, za pracę w godzinach nocnych, w weekendy i święta ?Pracę w renomowanej firmie z branży automotive Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane będą w oddziałach naszej firmy w całej Polsce. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".