projektpraca.eu

Ogrodnik

GRH Polska
  • Dodano: 18 kwietnia 2024
  • Ważna do: 10 maja 2024
134
2024-04-18 2024-05-10

Opis stanowiska pracy

OGRODNIK

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998

Jesteś miłośnikiem natury, a prace ogrodnicze to dla Ciebie sama przyjemność? Dobrze trafiłeś - jeśli tylko spełniasz nasze wymagania, to może być idealna praca dla Ciebie! Dla naszego francuskiego klienta, szukamy pracownika do utrzymania zieleni i prac porządkowych na terenie pola golfowego.

Miejsce pracy: pole golfowe w okolicach Nicei

Przewidziany okres pracy: od 02.05.2024 do 31.10.2024

Zakres pracy: wszelkie prace porządkowe i ogrodnicze (przycinanie krzewów, koszenie trawy, przygotowywanie dołków do turniejów itd.)

Zapewniamy:
·Stawkę całkowitą 12, 89 euro/h + dodatkowo płatne nadgodziny (zgodnie z prawem francuskim)
·Bony zakupowe w wysokości 7, 10 euro za każdy dzień oraz zniżki na posiłki w lokalnej restauracji
·Polską umowę o pracę tymczasową i darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowy
·Zwrot kosztów wyjazdu do Francji w wysokości 150 EURO!
·PAKIET BONUSÓW: premia za polecenie, bonus lojalnościowy, zwrot kosztów za badania i odzież
·Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności i kwestii transportu oraz opiekę polskiego koordynatora
· Niezapomnianą przygodę!

Oczekujemy:
· Komunikatywnej znajomości języka francuskiego lub angielskiego
·Praktycznego doświadczenia w pracach przy terenach zielonych oraz umiejętności obsługi maszyn i urządzeń ogrodniczych
· Zaangażowania w pracy i dyspozycyjności na cały sezon

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, żeby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00):
grhpolska.recruitify.ai/job/7cbfe581-d822-4dd0-8dc8-31d8e4c95e28?sourceId=816

Kontakt z pracodawcą

518673665

Adres e-mail

gabriela@grhpolska.com