Oferta pracy dla par: spawaz mag 135 i osoba sprzątająca- praca od zaraz, bez znajomości j. niemieckiego

ZAV Draber GmbH
  • Dodano: 05 sierpnia 2022
  • Ważna do: 19 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta  z Frankfurtu nad Menem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MAG 135 oraz OSOBA SPRZĄTAJĄCA

Zakres obowiązków:

Spawacz:

-przygotowanie powierzchni do spawania

-spawanie konstrukcji stalowych

-sprawdzenie jakości wykonanego spawu

Osoba Sprzątająca:

-wykonywanie czynności porządkowych

Oferujemy:

-wynagrodzenie do negocjacji

-umowę o pracę na warunkach niemieckich

-bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do kuchni i internatu (pokoje w pensjonatach)

-możliwość zrobienia płatnych nadgodzin

Wymagania

Wymagania:

Spawacz:

-aktualny certyfikat spawalniczy (warunek konieczny)

-prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)

-doświadczenie zawodowe min. 3 lata

-doświadczenie min. 2 lata

-umiejętność pracy fizycznej powyżej 35 h tygodniowo

 Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail :  rekrutacja.kadry.polska@gmail.com

Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na Ciebie, aplikuj już dziś!