projektpraca.eu

Obsługa wyciągu narciarskiego  - w austriackim Tyrolu

LogicWork
  • Dodano: 02 grudnia 2019
  • Ważna do: 02 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Obsługa WYCIĄGU NARCIARSKIEGO  - w austriackim Tyrolu

2 mężczyzn w austriackim Tyrolu - obsługa wyciągu narciarskiego

Praca dla 2 mężczyzn w austriackim Tyrolu - obsługa wyciągu narciarskiego

Lokalizacja: Austria, Tyrol

Termin: od 6.12.2019-19.04.2020

Wynagrodzenie: ?1530 netto

Zakwaterowanie w małym mieszkaniu z łazienką i aneksem kuchennym, na wyłączność, zagwarantowane przez pracodawcę, nieodpłatne

Wyżywienie: obiad w trakcie pracy

Wymagania: -znajomość języka niemieckiego na poziomie min.komunikatywnym (min.A2) -umiejętność jazdy na nartach

Wymiar czasu pracy: 8h dziennie, 6 dni w tygodniu.

Umowa austriacka bezpośrednio z pracodawcą, gwarantowane świadczenia socjalne, emerytalne i ubezpieczenie zdrowotne.

Nr KRAZ : 20514

Umowa z pracodawcą niemieckim obejmująca cały pakiet socjalny i ubezpieczenie.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania cv.

cv@logicwork.pl

+48 570398301

+48 537783532

www.logicwork.pl