projektpraca.eu

Murarz

hartbex
  • Dodano: 25 marca 2020
  • Ważna do: 25 kwietnia 2020

Opis stanowiska pracy

Hartbex Sp. z o.o działa jako generalny wykonawca obiektów kubaturowych.Jesteśmy także deweloperem, który wykonuje budynki mieszkalne i biurowe.

Obecnie poszukujemy do realizacji  kontraktów na terenie Niemiec, wykwalifikowanych murarzy i cieśli szalunkowych.

Jest to praca ciągła na podstawie umowy o pracę. Czas trwania kontraktu to okres od 5 m-cy do 1,5 roku. Po zakończeniu budowy zapewniamy przejście na kolejną.

Oferujemy:

-stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-wynagrodzenie w walucie EUR wg stawek niemieckich uzależnione od doświadczenia zawodowego i posiadanych kwalifikacji

-pokrycie kosztów za przejazd i zjazd z kontraktu

-bezpłatne zakwaterowanie

-dodatki funkcyjne i stażowe

-odzież roboczą

-codzienne dojazdy z hotelu do miejsca pracy

-urlopy co 6-8 tyg.

Wymagania

wymagania

-wiedza z zakresu prac murarskich

-sumienność i rzetelność

-doświadczenie w pracy na dużych obiektach

-umiejętność pracy w zespole

-chęć uczenia się

-mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego