projektpraca.eu

Murarz do NIemiec

Ruben-Bau Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 stycznia 2020
  • Ważna do: 08 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy  do budowy obiektów od podstaw.

Możliwe zarobki do 18 000 zł

Miejsce pracy:  teren Niemiec

Zadania / zakres wykonywanych prac:

  • - wszelkiego rodzaju prace murarskie,
  • - obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
  • - prace ogólnobudowlane.

Oferujemy:

  • - długoterminową, stabilną i legalną pracę,
  • - bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • - atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 23 euro, regularne płatności,
  • - BONUS ? 100 euro za polecenie fachowca budowlanego *,
  • - BONUS ? 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *,
  • - opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania

Wymagania:

  • - 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • - sumienność, rzetelność w pracy,
  • - dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • - brak nałogów,
  • - mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.