projektpraca.eu

Monter płyt karton-gips

GRH Polska
  • Dodano: 26 kwietnia 2024
  • Ważna do: 17 maja 2024
61
2024-04-26 2024-05-17

Opis stanowiska pracy

MONTER PŁYT GIPSOWO-KARTONOWYCH

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998)

GRH Polska we współpracy z francuską firmą poszukuje specjalistów do prac wykończeniowych w Alpach.
Długoterminowa współpraca

Gwarantujemy:
Szacowane wynagrodzenie miesięczne 2700-3000 euro „na rękę”
Polską umowę o pracę tymczasową
Comiesięczne wpłaty na konto bankowe oraz szereg bonusów i premii
Zapewnione darmowe zakwaterowanie
Pomoc w dopełnieniu formalności oraz opiekę polskiego koordynatora

Wymagamy:
Doświadczenia w samodzielnym montażu płyt karton-gips (min 5 lat)
Chęci i determinacji do pracy

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, żeby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00).

Kontakt +48 518 673 665

Aplikuj: grhpolska.recruitify.ai/job/f0a6d6d2-d057-4919-8c3c-0b8d1f79b624?sourceId=816

Kontakt z pracodawcą

518673665

Adres e-mail

gabriela@grhpolska.com