projektpraca.eu

Monter płyt karton- gips , Francja (Rejon Alp Francuskich)

EUROPAJOB
  • Dodano: 14 czerwca 2024
  • Ważna do: 28 czerwca 2024
50
2024-06-14 2024-06-28

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku z dynamicznym rozwojem projektu  poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku

 Monter płyt karton gips

 Praca we Francji , Rejon Alp francuskich

 Opis zadań

 montaż płyt kartonowo- gipsowych

 montaż sufitów podwieszanych i ścianek działowych

 Oferujemy

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

 wynagrodzenie składające się z podstawy oraz z dodatków

 bezpłatne zakwaterowanie

 zwrot kosztów za badania lekarskie

 opiekę polskiego koordynatora i Recrutera

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

 mile widziane doświadczenie w pracy we Francji

Kontakt z pracodawcą

663055887

Adres e-mail

beata.mlodozeniec@europajob.pl