projektpraca.eu

Monter płyt k-g / Plakista

INTERIMAX
  • Dodano: 24 stycznia 2023
  • Ważna do: 07 lutego 2023
101
2023-01-24 2023-02-07

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX to marka należąca do HRBC Group. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 16546.

 

Francja, okolice Chambery, zagranica

Opis stanowiska pracy

montowanie regipsów w domach, obiektach turystycznych, głównie są to płyty tzw. plaster miodu stawianie ścian z płyt kartonowo-gipsowych wykonywanie sufitów podwieszanych stawianie profili montażowych szpachlowanie trasowanie spoinowanie montaż regipsów z izolacją (doublage) praca w tempie praca w ekipie polsko - francuskiej prace ogólnobudowlane przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy

legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego stawkę godzinową w zależności od posiadanego doświadczenia + 10% premii (prime precarite)  dodatek żywieniowy 9,90€ netto/ dzień pracy możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25% zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€  zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia odpłatne zakwaterowanie 300€ za miesiąc częściowy zwrot kosztów dojazdu do Francji 50-100€ zapewniony dojazd do pracy możliwość podjęcia długotrwałej współpracy opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

 

 

Wymagania

 doświadczenie na stanowisku montera regipsów (mile widziana praca we Francji)  samodzielność  dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania  mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego  umiejętność czytania rysunku technicznego  mile widziane prawo jazdy kat. B

 

 

Tel: +48607901622

 

 

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

 

  1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ślusarskiej 6/3, 30-710 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem www.hrbcgroup.eu
  2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem podanym na stronie www.hrbcgroup.eu
  3. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w danym procesie rekrutacyjnym (art. 6.1.a RODO).
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu.
  5. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku niepodjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane aż do momentu jej wycofania.
  6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach nie będzie stanowić przyczyny odmowy zatrudnienia.

Kontakt z pracodawcą

+48607901622

Adres e-mail

rekrutacja.zagranica@interimax.com

Podobne oferty