projektpraca.eu

Monter klimatyzacji - praca od zaraz, Niemcy

ZAV Draber GmbH
  • Dodano: 13 maja 2022
  • Ważna do: 27 maja 2022

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta  z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER KLIMATYZACJI

Zakres obowiązków:

-wykonywanie montażu oraz demontażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

-kontrolowanie, obsługa oraz konserwacja instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

-wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z zawodem

-przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

-wynagrodzenie od 14,50 euro brutto/h + 10,20 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

-umowę o pracę na warunkach niemieckich

-bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do kuchni i internatu (pokoje w pensjonatach)

-możliwość zrobienia płatnych nadgodzin

Wymagania

Wymagania:

-komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)

-prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)

-doświadczenie zawodowe min. 3 lata

 Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail :  rekrutacja.kadry.polska@gmail.com

Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na Ciebie, aplikuj już dziś!