projektpraca.eu

Monter izolacji termicznej / przemysłowej - Holandia

PRP Solutions Piotr Randak
  • Dodano: 10 lutego 2021
  • Ważna do: 24 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Gwarantujemy bezpieczne jak również stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej.

PRP to polska firma rekrutacyjna z wieloletnim doświadczeniem.

Jesteśmy na holenderskim i belgijskim rynku od 2011 roku.

Oferujemy

  • 13 -16 euro netto za podstawowa godzine dla montera
  • od 11-12 euro netto/h dla pomocnika (bez doświadczenia)
  • polska umowa
  • wypłaty tygodniowe
  • pomoc w zrealizowaniu wszelkich formalności
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • mieszkanie zagwarantowane i opłacone przez pracodawce
  • Długoterminowe projekty

Wymagania

  • Certyfikat VCA;
  • Minimum pół roku doświadczenia w zawodzie;
  • Certyfikat DNV (będzie dodatkowym atutem);
  • Podstawowa znajomość języka obcego (angielski,niemiecki)
  • Mile widziany własny środek transportu (auto)