Monter izolacji termicznej - praca w dostępie linowym Belgia/Holandia

Yabimo
  • Dodano: 14 sierpnia 2019
  • Ważna do: 14 września 2019

Opis stanowiska pracy

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak rekrutacja i selekcja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY

Yabimo Benelux Sp. z o. o. Sp. K. ? Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 16632 poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Monter izolacji termicznej ? praca w dostępie linowym

OFERUJEMY:

- Stawka ? od 15 euro na h w zależności od doświadczenia

- Nieodpłatne zakwaterowanie

- Osoby posiadających prywatne zakwaterowanie otrzymują tygodniowe dofinansowanie w wysokości 80?

- szkolenia branżowe

- opiekę koordynatora podczas trwania projektu

Wymagania

- ważny certyfikat ukończonego kursu IRATA 1 lub IRATA 2

- min. rok udokumentowanego doświadczenia na stanowisku montera izolacji w dostępie linowym

- komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego lub niemieckiego

- samodzielność przy montowaniu izolacji różnego typu (pyrogel, cryogel, wełna

mineralna, foamglass, armaflex, Stenca, ULVA)

- sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole

- dyspozycyjność

Wymagane dokumenty

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk ?zgłoś się? lub przesłanie CV oraz kopii certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: praca@yabimo.com W temacie e-mail prosimy podać nazwę stanowiska ?MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ?.

Lub kontakt pod numerem telefonu: 663 332 330 lub 570 116 055

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Obowiązkowo:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

Opcjonalnie:

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

Zapraszamy do zarejestrowania się na stronie www.work.yabimo.com. Utworzenie konta oraz wypełnienie formularza przyspieszy i zwiększy szansę Twojego zatrudnienia.