projektpraca.eu

Monter instalacji elektrycznych- panele fotowoltaiczne

INTERIMAX
  • Dodano: 04 grudnia 2019
  • Ważna do: 04 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC Group. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat!

Miejsce pracy: Francja, okolice Miluzy (blisko niemieckiej granicy)

Zadania:

  • montaż instalacji elektrycznych niezbędnych do podłączenia paneli fotowoltaicznych
  •  praca polegająca na przygotowaniu samych instalacji - bez montażu paneli
  •  praca do 3m (montaż wykonuje się na konstrukcjach naziemnych)
  •  przestrzeganie zasad BHP oraz czystości w miejscu pracy

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową adekwatną do posiadanego doświadczenia
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • dodatek żywieniowy 9 euro netto/ dzień pracy
  • premię na zakończenie kontraktu
  • zakwaterowanie
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • doświadczenie w pracy jako monter-elektryk
  • znajomość rysunku technicznego
  • dokładność, precyzja, estetyka wykonania
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • motywacja do podjęcia pracy za granicą
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane posiadanie samochodu do wyjazdu
  • mile widziana znajomość języka francuskiego/angielskiego

APLIKUJ: rekrutacja.zagranica@interimax.com

Aplikując na powyższe ogłoszenie akceptuje Pan/i niniejsze zgody:

Wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Administratora ? HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Administratora oraz podmioty z nim powiązane.

Wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przekazywanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych o produktach lub usługach Administratora ? HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oraz jego partnerów i podmiotów współpracujących (marketing bezpośredni).

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie.