projektpraca.eu

Monter elewacji

GRH Polska
  • Dodano: 11 czerwca 2024
  • Ważna do: 25 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

GRH Polska we współpracy z renomowanymi klientami we Francji zaprasza do aplikowania na stanowisko Monter Elewacji. Jeżeli poszukujesz stabilnej pracy za granicą, cenisz sobie międzynarodowe doświadczenie i chcesz dołączyć do zgranej ekipy, to jest oferta dla Ciebie!

Miejsce pracy: Annemasse, Sallanches, Francja

Stat pracy: od zaraz - współpraca długoterminowa

CO OFERUJEMY?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Miesięczna pensja na poziomie 2800-3000 euro „na rękę”.
  • Stabilne zatrudnienie: Polska umowa o pracę tymczasową z regularnymi, comiesięcznymi wpłatami na konto bankowe.
  • Zakwaterowanie: Darmowe i komfortowe miejsce zamieszkania zapewnione na czas trwania kontraktu.
  • Transport na budowę: Zorganizowany dojazd na miejsce pracy.
  • Praca w polskich ekipach: Przyjazna atmosfera i możliwość komunikacji w ojczystym języku.
  • Wsparcie formalne: Pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności związanych z wyjazdem i pracą we Francji.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia: Praktyczne umiejętności i doświadczenie w pracy jako Monter Elewacji/Dociepleń.
  • Język: Nie wymagamy znajomości języka obcego! Cała komunikacja i praca odbywa się w języku polskim.

 CO NAS WYRÓŻNIA?

  1. Praca w malowniczym regionie Francji: Sallanches/Annemasse to urokliwe miasteczko położone w sercu Alp, idealne miejsce dla miłośników gór i natury.
  2. Długoterminowe zatrudnienie: Zależy nam na stałej i długofalowej współpracy z naszymi pracownikami.
  3. Zintegrowane zespoły: Współpraca z doświadczonymi i profesjonalnymi polskimi ekipami.
  4. Opieka i wsparcie: Zapewniamy pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie zatrudnienia, od procesu rekrutacji aż po zakończenie kontraktu.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Złóż swoje aktualne CV !!Pamiętaj, że możesz polecić więcej niż jedną osobę i zdobyć dodatkowe bonusy za każdego poleconego pracownika, który dołączy do naszej ekipy!