projektpraca.eu

Monter dociepleń- praca na dłużej we Francji

INTERIMAX
  • Dodano: 21 października 2019
  • Ważna do: 21 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC Group. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Miejsce pracy: Francja, Clermont Ferrand

Oferujemy:

-francuską umowę o pracę tymczasową (możliwość podjęcia pracy na dłużej)
-stawkę godzinową+ 10% premii do pensji (prime precarite)
-dodatek żywieniowy 9 euro netto/ dzień pracy
-możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25%
-możliwość otrzymania zaliczki
-zwrot za odzież roboczą
-zakwaterowanie
-opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
-pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zadania:
- montaż izolacji termicznej (styropian+ wykończenie STO)
- tynkowanie ścian
- praca na wysokości i na rusztowaniach

Oczekiwania wobec Kandydata:

- min. 3-letnie, doświadczenie w montażu izolacji (mile widziane systemy francuskie)
- brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na rusztowaniach
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego (język budowlany)

APLIKUJ: rekrutacja.zagranica@inteirmax.com

1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.