projektpraca.eu

Mechanik zakładowy-ok. Lipska, Niemcy

EuropaJob
  • Dodano: 25 stycznia 2021
  • Ważna do: 08 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455 , w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób na stanowisko:

 Mechanik zakładowy

 Miejsce pracy Torgau- Rejon Lipska- Niemcy

 Rozpoczęcie pracy: od zaraz

 Oferujemy :

 umowę o pracę na okres 18 msc  z możliwością dłuższej współpracy

 wynagrodzenie  przelewane na konto w walucie PL lub Euro

 zakwaterowanie oddalone w bliskiej odległości od miejsca pracy

 opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy oraz  rekrutera i kontakt z Firmą

 pracę w systemie 3 zmianowym

 Wymagania

 wykształcenie jako Mechanik

niemiecki podstawowy/ komunikatywny

 znajomość pneumatyki i hydrualiki

Wymagania

utrzymanie maszyn i urządzeń w sprawności technicznej

 diagnozowanie usterek

przeprowadzenie prac konserwacyjno- remontowych

 zapewnienie ciągłości na linii