projektpraca.eu

Mechanik- Ślusarz zakładowy ,Torgau- Niemcy

EuropaJOB
  • Dodano: 09 stycznia 2018
  • Ważna do: 23 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz Opis stanowiska: -utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w sprawności technicznej -diagnozowanie i usuwanie awarii w sposób najbardziej optymalny -zapewnianie ciągłości ruchu na linii -przeprowadzanie prac konserwacyjno-remontowych -wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń -przeprowadzanie remontów maszyn i urządzeń zgodnie z planem remontów -odpowiedzialność za sprawność oraz stan techniczny powierzonych narzędzi Oferujemy: -pracę w renomowanej międzynarodowej firmie -praca na pełny etat -pracę na 3 zmiany (6:00 ? 14:00, 14:00 ? 22:00, 22:00 ? 6:00) -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową -stawkę godzinową 12? - 16? brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) w zależności od kwalifikacji zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy -możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100?-300?) co miesiąc w zależności od wyników zakładu -opiekę polskiego koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z Firmą podczas pobytu w Niemczech

Wymagania

-wykształcenie jako ślusarz/mechanik -komunikatywna znajomość j. niemieckiego -doświadczenie w danym zawodzie, znajomość pneumatyki i hydrauliki, łożysk wałkowych -dyspozycyjność ? praca w systemie zmianowym -chęć i umiejętność rozwiązywania problemów, pomysłowość -mile widziana umiejętność spawania -chęci i umiejętności potrzebne do pracy zespołowej -zainteresowania związane z mechaniką i automatyką