projektpraca.eu

Mechanik maszyn / Monter Francja

EUROPAJOB
  • Dodano: 03 kwietnia 2024
  • Ważna do: 17 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia  o numerze rejestru 8455 w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku :

  Mechanik / Monter/ składacz maszyn

  Miejsce pracy Francja, ok. Lavel, Nantes

 Opis zadań

 budowa maszyn w warsztacie/ montaż, demontaż,renowacja linii produkcyjnych

:montaż maszyn / prasa do produkcji   pokryw do pojemników , układarka , linia zszywająca

montaż unikalnych systemów

  Oferujemy;

  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

 wynagrodzenie  składające się z podstawy oraz z dodatków

 bezpłatne zakwaterowanie

 zwrot za przejazdy i za badania lekarskie

  opiekę polskiego koordynatora i Recrutera podczas trwania zatrudnienia

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku  pracy

  znajomość jez. angielskiego lub francuskiego w stopniu  komunikatywnym

czytanie rysunków technicznych

 umiejętność z korzystania z maszyn typu / tokarka, frezarka

  samodzielność w wykonywanych pracach