projektpraca.eu

Mechanik kombajnów /maszyn rolniczych - Francja

EUROPAJOB
  • Dodano: 24 czerwca 2024
  • Ważna do: 08 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

 Mechanik maszyn rolniczych / kombajnów

 Miejsce pracy Francja, ok Paryża

 Opis zadań

 naprawa i konserwacja maszyn rolniczych ( kombajny, ciągniki FENDT )

 przygotowanie sprzętu do sprzedaży oraz testowanie nowego sprzętu

 Oferujemy

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

 wynagrodzenie składające się z dodatków oraz z podstawy

 zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

 zwrot kosztów za badania

 opiekę polskiego koordynatora oraz Recrutera podczas trwania zatrudnienia oraz stały kontakt z biurem w Polsce

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( mechanika rolnicza)

 znajomość jęz. francuskiego lub angielskiego

 prawo jazdy kat B i samochód na wyjazd