projektpraca.eu

Malarz przemysłowy , Francja

EUROPAJOB
  • Dodano: 20 marca 2024
  • Ważna do: 03 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w z wiązku  z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

Malarz proszkowy

  Miejsce pracy , ok. Nantes, kraj Loary

 Opis zadań

  malowanie  w komorze lakierniczej

 uzupełnianie detali pistoletem natryskowym

 Oferujemy ;

  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

 wynagrodzenie składające się z podstawy oraz z dodatków

 darmowe zakwaterowanie

  zwrot za przejazd i badania lekarskie

 opiekę polskiego koordynatora i Recrutera podczas trwania zatrudnienia  oraz stały kontakt  z biurem w Polsce

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  dobra organizacja czasu pracy własnej

 mile widziana znajomość jęz. francuskiego

 mile widziane czynne prawo jazdy i samochód na wyjazd