projektpraca.eu

Malarz przemysłowy (Francja), okolice Laval

EuropaJOB
  • Dodano: 10 sierpnia 2017
  • Ważna do: 26 sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Malarz przemysłowy (Francja), okolice Laval Praca od zaraz Opis stanowiska: - praca na zakładzie zajmującym się produkcją elementów branży motoryzacyjnej - przygotowywanie powierzchni elementów do malowania - malowanie pistoletem natryskowym - kontrola pomalowanych elementów Oferujemy: - możliwość podjęcia stałej pracy na terenie Francji - zwrot kosztów za dojazd Polska - Francja - zagwarantowane w pełni bezpłatne zakwaterowane (opłacane przez pracodawcę) - nadgodziny (powyżej 35h tygodniowo) płatne o 25% i 50% więcej - za zmianę w godzinach nocnych ? dodatek 20% Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja europajob.pl lub beata.mlodozeniec@europjob.pl z dopiskiem ?malarz przemysłowy, Francja? w tytule wiadomości.

Wymagania

- co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako malarz przemysłowy/lakiernik - mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji - umiejętność obsługi pistoleta lakierniczego ( bez konieczności znajomości języka- na miejscu jest koordynator )