projektpraca.eu

Magazynier

HR Navigator
  • Dodano: 15 stycznia 2021
  • Ważna do: 29 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

HR Navigator zatrudni pracowników na stanowisku:

Magazynier

Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi, nie wymagamy doświadczenia!

Nie znasz niemieckiego? Nie będzie Ci potrzebny!

Martwisz się o zakwaterowanie? Zapewniamy bezpłatne mieszkanie z dojazdem do pracy!

Miejsce: Augsburg, Bawaria

PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  1. stawka brutto dzień: 10,15?/h (1200? - 1500?/miesiąc)
  2. umowa o pracę - legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (karta EKUZ i druk A1),
  3. darmowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem oraz bezpłatnym internetem,
  4. pomoc polskiego koordynatora w Niemczech,
  5. szansa na zdobycie doświadczenia w dobrze ugruntowanej firmie na rynku
  6. brak zeitkonta - przepracowane godziny są zawsze wypłacane
  7. pomoc z transportem z Polski do Niemiec
  8. za polecenie oferty pracy swoim znajomym wypłacamy dodatki

Zadania:

  1. ręczne ładowanie i rozładowywanie,
  2. sumienne wykonywanie obowiązków podczas pracy

Zgłoś swoje zainteresowanie przez zwykłą wiadomość email lub kontakt telefoniczny!

KONTAKT:

mail: praca@hrnavigator.com.pl

Telefon:

 +48 515 909 950  +48 515 909 954  +48 572 505 720  +48 571 322 116  +48 571 322 118  +48 12 352 29 22

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.