projektpraca.eu

Magazynier

HR Navigator
  • Dodano: 17 marca 2020
  • Ważna do: 17 kwietnia 2020

Opis stanowiska pracy

Agencja zatrudnienia HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96, posiadająca certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11850.

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi  w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych. HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą PASJĄ.

Dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER bez znajomości j. niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy

OPIS STANOWISKA

  • ręczny rozładunek oraz załadunek paczek kurierskich,
  • przepychanie paczek na taśmie,
  • dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, w tym utrzymanie porządku w magazynie,
  • rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego,
  • ostrożność i zapobieganie uszkodzeniu przesyłek,
  • naprawa uszkodzonych paczek.

OFERUJEMY:

  • polsko-niemiecka umowę o pracę na pełny etat (min. 40 godz. tygodniowo, możliwość nadgodzin),
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do Niemieckiego Urzędu Skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach,
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (20%),
  • stała opieka dwujęzycznego koordynatora projektu,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt lub/i o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzule:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.?

?Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.?

KONTAKT:

+48 571 322 118

justyna.olszanecka@hrnavigator.com.pl

rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

Wymagania

  • duża sprawność fizyczna,
  • umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiana nocna dodatkowo wynagradzana),
  • mile widziany własny samochód,
  • od Kandydatów nie wymagamy znajomości języka, jak również doświadczenia i uprawnień na wózki jezdniowe (na miejscu przeprowadzane jest odpowiednie szkolenie i przyuczenie w j. polskim przez dwujęzycznych koordynatorów).