projektpraca.eu

Magazynier - praca w Niemczech z pensją 1500

HR Navigator
  • Dodano: 05 stycznia 2021
  • Ważna do: 19 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

HR Navigator z miłą chęcią zatrudni osobę na stanowisku magazyniera!

MAGAZYNIER ? oferta pracy z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz!

Nie musisz znać języka niemieckiego, aby pracować w Niemczech!

Oferujemy pewną pracę w Burghaun w magazynach znanego koncernu z branży kurierskiej. Wykorzystaj tę szansę na dobrą pracę i aplikuj już dziś !

Na stanowisku będziesz zajmować się:

-Załadunek i rozładunek paczek kurierskich, -Ręczne skanowanie paczek kurierskich, -Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, w tym utrzymanie porządku w  magazynie, -Rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego, -Ostrożność i zapobieganie uszkodzeniu przesyłek.

Nasza oferta to: -Umowa o pracę tymczasową, -Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ), -Stawka brutto dzień: 10,15 ?/h, -Stawka brutto noc: 12,18 ?/h,

-Wynagrodzenie 1300? - 1500? /miesiąc, -Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec, -Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie, -Możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Zadzwoń już teraz!

+48 515 909 950

+48 515 909 954

+48 572 505 720

+48 571 322 116

+48 571 322 118

+48 12 352 29 22

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Wymagania

Od pracowników wymagamy: -Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, -Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych lub dziennych (zmiana dzienna i nocna), -Dobra kondycja fizyczna, -Umiejętność pracy w zespole, -Sumienność, dokładność, chęć do pracy, -Własny samochód - mile widziany.