projektpraca.eu

Lakiernik przemysłowy / Lakiernik proszkowy

GRH Polska
  • Dodano: 11 czerwca 2024
  • Ważna do: 25 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób z doświadczeniem na stanowiska:

Lakiernik proszkowy

i

Lakiernik przemysłowy

NIEMCY – 49744 gmina Geeste – Dalum (blisko granicy holenderskiej)

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony Stawkę w zależności od stanowiska w przedziale: 14 euro brutto/h + dieta 40 euro netto/dzień Niemieckie ubezpieczenie Przynależność do niemieckiego systemu emerytalnego Zorganizowane zakwaterowanie, pokoje jedno lub dwuosobowe - koszt po stronie pracownika Możliwość pracy w nadgodzinach Dodatki świąteczne - po okresie próbnym Płatny urlop (od 25 dni rocznie) i dni ustawowo wolne od pracy Dodatkowo płatne godziny nocne +25% Możliwość otrzymania podwyżki - pierwsza po 6 miesiącach

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe na danym stanowisku Znajomość j. niemieckiego – mile widziana Kierunkowe wykształcenie, uprawnienia, ukończone kursy

Wyślij CV przez formularz:

lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00):

+48 789 365 553