projektpraca.eu

Kucharz hotelowy w Finlandii

Agencja Zatrudnienia Randstad Polska (nr wpisu 47)
  • Dodano: 05 listopada 2019
  • Ważna do: 05 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz dobrze płatnej pracy w gastronomii połączonej z turystyczną przygoda, a Twoją pasją jest gotowanie, zapraszamy do aplikowania na nasza ofertę pracy w Finlandii.

Oferujemy:

  • praca w jednej z najbardziej renomowanych restauracji hotelowych w Finlandii
  • zarobki na warunkach fińskich
  • zakwaterowanie
  • gwarancja godzin
  • kontrakt na min. 6 miesięcy z możliwością dłuższej współpracy
  • oferta pracy tymczasowej

Zadania:

  • przygotowywanie posiłków
  • prace kuchenne
  • kontrola właściwego wykorzystania produktów
  • przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na danych stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności organizacyjne
  • referencje od poprzednich pracodawców ( min. jedne)
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz